O nas

Antolczyk Travel jest własnością firmy Antolczyk Sp. z o.o. i funkcjonuje na rynku od 2019 roku. Założycielem firmy jest Mateusz Antolczyk; pilot i kierownik wycieczek, przewodnik, wychowawca, animator, kierownik obozów i półkolonii. W branży turystycznej od 2012 roku. Firma zajmuje się też ubezpieczeniami, organizacją szkoleń i kursów, wydarzeń i eventów oraz animacją czasu wolnego klientów.

Zorganizujemy dla Państwa wycieczki zarówno krajowe, jak i zagraniczne; jednodniowe, a także na dłużej. Cel podróży, długość pobytu, udogodnienia – według życzenia klienta. Natomiast jeżeli nie mają Państwo pomysłu, przedstawimy kilka własnych propozycji.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty. Oraz do nawiązania stałej współpracy.

Wycieczki jednodniowe

Z biurem podróży Antolczyk Travel wybierzecie się Państwo na niesamowite wycieczki jednodniowe zarówno na obszarze Polski, jak i zagranicy.

Czeka na Państwa zwiedzanie miast, atrakcji turystycznych, wycieczki po górach, spacery nad morzem, a także kuligi, spływy kajakowe, degustacje regionalnych produktów, biesiady i wiele innych atrakcji.

W ofercie wycieczek jednodniowych mamy do zaoferowania zarówno wycieczki dla osób chcących aktywnie spędzić dzień, jak i dla osób, które wolą spędzić ten czas spokojnie. Oferujemy wspólne zdobywanie szlaków, szczytów górskich jak Śnieżka, Ślęża, Morskie Oko, Dolina Chochołowska, Śnieżnik. Odwiedziliśmy też szlaki u naszych czeskich sąsiadów – Sky Bridge, Sky Walk, czy Adrspach. W Niemczech natomiast, bawiliśmy się na spływie w Spreewaldzie (niemieckiej „Wenecji”).

Dla spragnionych relaksu oferujemy – pobyt w spa, aquaparkach, karczmach z biesiadą, miejscach degustacji lokalnych wyrobów. Odwiedziliśmy już między innymi aquaparki takie jak Resort Termy Bukovina; Uniejów; czy Termy Cieplickie. Kosztowaliśmy wina w Zielonej Górze na tradycyjnej imprezie winobrania, zajadaliśmy się lokalnymi specjałami na biesiadzie w Szczyrku, piwem w Żywcu, czy oscypkami w Zakopanem.

A może śladem minionych epok ? Razem zwiedzimy zamki – lochy, piwnice, tajemne przejścia, poznamy ich historię i legendy. Zamek w Mosznej, Książ – czy największy zamek w Polsce – Malbork stoją przed nami otworem. Przewodnicy zadbają, byśmy dogłębnie poznali ich tajemnice. Za graniczne cuda architektury w Dreźnie, Pradze czy Berlinie – również nam nie umkną.

Wycieczki kilkudniowe

W naszej ofercie znajdą Państwo również wycieczki na weekend i dłużej.

Tutaj podobnie jak w wycieczkach jednodniowych znajdzie się ciekawa oferta zarówno dla aktywnych, żądnych odpoczynku, jak i poszerzania wiedzy i doświadczeń. Zwiedzamy miasta, zdobywamy szczyty, wylegujemy się na plażach, podziwiamy faunę i florę, relaksujemy się w spa. Każdy znajdzie u nas wycieczkę zgodną z jego oczekiwaniami.

Odwiedziliśmy na weekend/kilka dni między innymi Kazimierz Dolny, Zakopane, Mazury, Morze Bałtyckie, Dolny Śląsk. Jeździmy również do Pragi, Niemiec, Austrii, Francji – całej Europy. Ale to nie wszystko. Meksyk ? Etiopia ? – nie ma dla nas problemu.

Jeżeli mają Państwo indywidualną propozycję, życzenia – nie ma problemu. Zorganizujemy wycieczkę zgodnie z preferencjami.

Imprezy zorganizowane

Oferujemy także wycieczki na specjalne okazje, zarówno te kalendarzowe, jak i indywidualne.

Możemy się pochwalić Dniem Kobiet – „tylko dla kobiet” w Kazimierzu Dolnym; Walentynkami w Zakopanem z noclegiem i spa; Malborku, Toruniu czy w mieście zakochanych – Chełmnie; Jarmarkami Bożonarodzeniowymi i Wielkanocnymi w Polsce (Gdańsk, Kraków, Wrocław) i za granicą (Berlin, Drezno, Wiedeń, Praga). Wycieczki dla fanów – „Szlakiem serialu Ranczo” czy „Szlakiem Orlich Gniazd”.

Organizujemy także kolonie, półkolonie, wyjazdy grupowe, wyjazdy okazjonalne (urodziny, imieniny, dowolna okazja) na życzenie klienta.

Ciekawą opcją są też „city break’y”. Jeżeli grafik klienta nie jest napięty, jest to tania i szybka opcja zwiedzenia stolic europy i nie tylko. Wycieczki takie polegają na znalezieniu dla Państwa taniego biletu lotniczego, taniego noclegu oraz zwiedzania indywidualnego.